Ali Ahmeti:BDI nuk do të shpërbëhet

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti tha se javën e ardhshme partia do të mbajë mbledhje ku do të shqyrtohen pakënaqësitë brenda partisë, nëse ka të tilla. I pyetur nëse ka frik nga ndarja e partisë, Ahmeti tha se BDI nuk shpërbëhet.

“Bashkimi Demokratik për Integrim nuk shpërbëhet sepse nuk është ndërtuar për shpërbërje, është ndërtuar, për të ndërtuar, dhe po ndërton”, tha Ahmeti.StrugaLajm
Loading…


loading…