Artina Qazimi, studentja 23-vjeçare që u bë deputetja më e re në Maqedoni

Artina Qazimi është studente 23 vjeçare dhe njëkohësisht është deputetja më e re në përbërjen e re të Kuvendit në Maqedoninë e Veriut, shkruan Fakte. Qazimi thotë se gjatë mandatit të saj do të angazhohet për jetë më të mirë për të rinjtë në vend.

Ajo është deputete e koalicionit “Tash është koha”./FAKTEStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...