B. F ,24 vjecari nga Tetova një nga viktimat e tragjedisë në Vlorë

Janë identifikuar dy vajzat dhe një djalë, të cilët u mbytën në Zvërnec të Vlorës.

Viktimat janë:

1. Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë të Madhe, Vlorë.

2. Xhoana Cani, 25 vjeçe, banuese në Tiranë.

3. Beniamin Ferati, 24 vjeç, banues në Tetovë, Maqedoni.StrugaLajm

Lajmi është konfirmuar zyrtarisht nga policia e Vlorës.

Të tre viktimat janë transportuar në morgun e qytetit.

In : Aktuale

Loading...
loading...