Babai nuk e lëshon dorën e vajzës së tij 15 vjeçare të vdekur gjatë tërmetit të djeshëm në Turqi

Babai Mesut Hancer nuk e lëshon dorën e vajzës së tij 15 vjeçare të vdekur gjatë tërmetit të djeshëm në Turqi.
Nga ana tjetër tërmeti i fuqishëm që goditi një zonë të gjerë në Turqinë juglindore, pranë kufirit me Sirinë, ku deri tani bilanci i të vdekurëve është më shumë se 5,021 njerëz dhe duke lënë nën rrënoja me qindra persona të tjerë. Lëkundjet fatale janë ndjerë deri në Qipro, Egjipt dhe Liban./TS/

StrugaLajm
Loading…


loading…