Belica kap suksesin , kalon në ligën regjionale

K. F Belica në sezonin e ardhshëm do të garojë në ligën regjionale. Lajmin për Strugalajm.com e konfirmojnë nga klubi duke thënë se përzgjedhja u bo me short. Kapiteni i ekipit Rahim Roçi thekson se ky sukses erdhi pasi një sezoni solid të ekipit dhe mbështetjes së tifozëve vendas.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...