BESI DHE XHENSILA KALOJN ÇDO LIMIT, FOTOGRAFOHEN POTHUAJSE KOMPLET PA …

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj ka berë që sonte të gjithë të kthejnë kokën ka ajo.

Fotot që ka publikuar këngëtarja flasin shumë.

Xhensila e cila është nënë e një vajzë, ka kohë që ka filluar të merret me palestër, e mundimi i saj siç duket nuk ka shkuar kot.

Këtë e dëshmojnë këto foto që ka publikuar sonte, në bikine duke treguar trupin e saj të formësuar.

Por vëmendje mori poza me Besin, ku cifti simpatike shihen të ‘deshur’ e të përqafuar në krahët e njëri-tjetrit./Kosovarja/

Loading...
loading...Loading…


loading…