Bora Zamani e ka një mesazh tjetër për Donaldin

Trixa, Donaldi dhe Bora morën famën më të madhe ndonjëherë, shkruan lajmi.net.

Pas raportit raportit të tyre, ishte Bora që disa herë përmes emisionit që ajo e udhëheq i përqonë mesazh Donaldit.

Këtë gjë e ka bërë sërish së fundi. Takimi i një çifti në “Për’puthen” nuk shkoi edhe aq mirë, e për të cilin kishte disa fjalë edhe moderatorja.

“Pa u sqaruar deri në fund gjërat nuk ecet përpara”, u shpreh Bora duke cituar fjalët e opinionistit, Arjan Konomi, i cili poashtu kishte hedhur ‘kunja’ në kohën kur u zyrtarizuar lidhja e Donaldit me Beatrixën.

Kujtojmë që në javën e dytë në shtëpinë e famshme hyri moderatorja ku takoi ish të dashurin e saj, Donaldin, e që u pajtuan se do të sqaroheshin porsa të dilte ky i fundit nga reality-show.

Por që rrjedha e tyre shkoi ndryshe pasi Donaldi filloi një histori dashurie brenda shtëpisë me Beatrixin përkundër faktit që të dy u ‘kryeqëzuan’ nga publiku.

Beatrixa u akuzua se ia ‘rrëmbeu’ Donaldin Borës, ndërsa Donaldi se e ‘tradhëtoi’ Borën.

Loading...
loading...

Loading…


loading…