Bukuroshja shqiptare e cila mahniti Zvicrën (FOTO)

Erona Hogjaj është pa dyshim një nga shqiptaret më të bukura në diasporë, shkruan KJ. Finalistja e Miss Zvicra në Frankofoni së fundmi ka realizuar një set fotosh, në të cilat duket mjaft joshëse, Erona ishte finaliste e eventit më të madh të bukurisë në Zvicër, ku arriti të vlerësohej lart nga juria si debutante në spektaklet e bukurisë. Bukuroshja tashmë ka disa oferta nga kompani të ndryshme për të qenë imazh i tyre. Erona është nga femrat më të pëlqyera në Zvicër dhe konsiderohet si një prej modeleve më me perspektivë në Evropë.

StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...