Dasma më e çmendur shqiptare dhëndri mbulohet me 53 mijë franga (Video)

Tradita e dasmave shqiptare është edhe dhënia e parave dhe dhurata të ndryshme për çiftet. Kësisoj, në një aheng të mbajtur në qytetin e Ferizajt, ka bërë që të sapomartuarit të shpërblehen me mijëra franga zvicerane, shkruan Indeksonline. Në këtë video shihen 53 mijë franga të vendosura tek i sapomartuari i familjes Selimi. Shiko videon më poshtë.

StrugaLajm

In : Aktuale, Rajoni

Loading...
loading...