Del një video e Arta Elezajt me një burrë në shtrat (VIDEO)

Një video e aktores dhe modeles Arta Elezaj, ka rrjedhur në publik, teksa e puth një mashkull në shtrat.

Video është shpërndarë në disa faqe nëpër rrjetet sociale, e cila është komentuar mjaft shumë nga përdorues të rrjeteve sociale.

Aktorja ka kërkuar të mos publikohet videoja, duke thënë se po shantazhohet me të nga dikush dhe se rasti është në Polici.

Lojtës Videosh00:0700:08

Loading...
loading...Loading…


loading…