Dhëndri qëllon familjen e gruas, 2 persona humbin jetën

Një krim i rëndë në familje ka ndodhur ditën e sotme tek Kthesa e Kamzës.Klan News raporton se ish-dhëndri i familjes Ramazan Kutra, i njohur si Dan Kurtaka hyrë në banesën e familjes së bashkëshortes dhe ka qëlluar me breshëri, ndaj të gjithë personave që kanë qenë të pranishëm në banesë. Gazetari i Klan News, Besar Bajraktaraj raporton se dyshohet për 2 viktima mes të cilëve një grua. Gjithashtu dyshohet se si pasojë e krimit kanë mbetur edhe 3 persona të plagosur.

Autori i krimit, Ramazan Kutra është larguar me makinën tip “C Class” ngjyrë e zezë.Janë ngritur disa postblloqe për të vendosur kontroll të rreptë të makinave në këtë zonë me qëllim kapjen autorin e krimit.StrugaLajm
Loading…


loading…