Digjet autobusi i linjës Shkup – Beograd, ja sa persona ishin brenda (VIDEO)

Një autobus i “Nish Express” ka marrë flakë në hyrje të Nishit. Goma e autobusit ka shpërthyer, pas së cilës e gjithë gjëja është djegur në pak minuta, përcjell TS. Autobusi udhëtonte në drejtimin Shkup-Beograd me Nishin si ndalesë.

Në autobus kishte vetëm tetë pasagjerë, të gjithë u evakuuan dhe askush nuk u lëndua.

Më shumë informacion priten gjatë mbrëmjes./TS/

In : Aktuale

Loading...
loading...