Djali i dehur e rreh babain,pasi ai refuzon t’i jap para

66-vjeçari A.B nga Tetova raportoi dhunën në familje të kryer ditën e enjte nga djali i tij 47-vjeçar, N.B.

Në një gjendje jashtëzakonisht të dehur, rreth orës 21 e 30 minuta, ai filloi një mosmarrëveshje verbale me të atin, pasi e kishte kërkuar më parë para, por ai nuk kishte dhënë. Mosmarrëveshja ka dalë jashtë kontrollit dhe N.B. ka filluar t’i bjerë në kokën dhe trupin e tij duke i shkaktuar dëmtime të dukshme tek ai.

Pak më vonë, N.B është i privuar nga liria, është diskutuar me të dhe pas pastrimit të plotë të të gjitha detajeve do të përballen me një parashtrim të duhur.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...