Dramë e vërtetë : Djali tenton të vret nënën në një fshat të Shkupit

Mbrëmë rrethë orës 21;40 ne fshatin Ljubin të komunes së Sarajit ka ndodhur nje dram e vertet ku personi M.R tenton të vret nënën e tij duke e sulmuar fizikisht dhe me sëpat duke tentuar ta vret.

Pasi nëna e denoncon në polici I njejti nga ana e policisë është shoqëruar në stacion policor per proçedur të mëtutjeshme.StrugaLajmStrugaLajmStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...