StrugaLajm


Dy njerëzit më të pasur në planet jetojnë në të njëjtën lagje

Xhef Bezos sapo kaloi Bill Gejtsin për pasuri. Ata janë tashmë dy njerëzit më të pasur në planet, dhe të dy bashkë jetojnë në të njëjtën qytezë prej 3000 banorësh, më pak se 1 km larg njëri-tjetrit.

Qyteza ku kanë zgjedhur të jetojnë quhet Medina, shumë pranë Siatëllit, dhe ata nuk janë të vetmit miliarderë që jetojnë aty, njofton TCH.

Po si duket qyteza ku kanë zgjedhur të jetojnë dy njerëzit më të pasur në botë?

StrugaLajm
Loading…


loading…

©