E pabesueshme! Marina Vjollca bën ndryshimin drastik, nuk do ta besoni si duket moderatorja (FOTO)

Moderatorja e njohur Marina Vjollca i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit në rrjetet sociale.

Ajo është shfaqur me flokët në ngjyrë të zezë, duke i befasuar jo pak miqtë e saj. Ndryshe siç janë mësuar ta shohin përherë me ngjyrën bionde të flokëve, me këtë ‘look’ dhe baluket, Vjollca ngjan si një njeri tjetër.

StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...