E propozoi për martesë, ja sa kushtoi unaza me diamante që Luizi i dha Kiarës

Luizi dhe Kiara kanë nisur një marrëdhënie brenda shtëpisë së madhe së Big Brother Vip 2.

Këngëtari vendosi që këtë lidhje ta cojë edhe më tej, duke i bërë një surpizë Kiarës, të cilën e propozi për martesë.StrugaLajm

Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte edhe unaza e veçantë që Luizi kishte zgjedhur për të dashurën e tij. Unaza me diamante që Luizi, zgjodhi për Kiarën kushtoi plotë 2500 euro. Edhe këtë herë, Luizi tha që hyri në borxh për të surprizuar Kiarën.
Loading…


loading…