Aksident i rëndë në Qafë Thanë :Lëndohen dy policë dhe tre persona

Dje në orën 17.20 në rrugën Strugë -Qafë Thanë , afër kryqëzimit për fshatin Rëmëz ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet një automjeti “Skoda Yeti”, në pronësi të Ministrisë së Brendshme dhe “BMW”, me targa zvicerane, drejtuar nga R.N. (38) nga fshati Gradec- Gostivar dhe automjeti i pasagjerit “Mercedes”, me targa të Ohrit, i drejtuar nga G. M (25) nga Ohri.

Në aksident u plagosën dy zyrtarë policie, drejtuesi i automjetit “BMW” dhe dy pasagjerë të automjetit të tij, të cilët u dërguan në Qendrën Mjekësore Strugë dhe spitalin “Shën Erazmo” në Ohër.

Loading...
loading...Loading…


loading…