E reja “martohet” me veten, por divorcet pas 24 orësh: Nuk e duroja dot më

Një grua që dyshohet se u martua me veten ka nisur procedurat e divorcit pasi kaloi vetëm një ditë në shoqërinë e saj.

Sofi Maure e njoftoi për herë të parë lëvizjen në shkurt, së bashku me fotot e saj me një vello të gjatë të bardhë dhe diademë ari.

25-vjeçarja, e cila ka mbi 500 mijë ndjekës në Twitter dhe Instagram, zbuloi se kishte blerë një fustan nusërie dhe kishte pjekur një tortë për të festuar ditën e madhe.

“Sot, në momentet më të rreme të jetës sime, bleva një fustan nusërie dhe gatua një tortë dasme për t’u martuar me veten time,” tha ajo.StrugaLajm

Përdoruesit e rrjeteve sociale kishin mendime të forta për vendimin e saj me disa që mbështesnin Sofin, ndërsa të tjerë thanë se e gjithë kjo ishte për “vëmendje”.

Me gjithë mbështetjen nga disa ndjekës, duket se nusja solo u la shpejt duke vënë në dyshim angazhimin e saj – pasi vetëm një ditë më vonë, më 20 shkurt, ajo deklaroi se divorci ishte i afërt.

“Përditësim: një ditë jam martuar me veten dhe nuk duroj dot më, po shoh se si është çështja e divorcit për çdo rast”, tha ajo.
Loading…


loading…