Egzon Belica, futbollisti strugan i Partizanit argëton vajzën në fushë

Partizani arriti një fitore të madhe përballë Dinamos dhe duket se mbrojtësi i “Demave”, Egzon Belica, ka zgjedhur të qëndrojë në fushë pas takimit të sfidës.

Në videon e siguruar nga “Panorama Sport”, mbrojtësi shihet duke u argëtuar me vajzën e tij në fushën e blertë.

Ata bëjnë disa pasime me top me njëri-tjetrin, me të dy ata që duket se po kalojnë një moment shumë të bukur për tu parë.

Loading...
loading...

Loading…


loading…