Elita Reçi, këngëtarja strugane sjell duetin me Ramadan Krasniqin (Video)

Dy zëra të bukur të skenës, njëri nga Peja e tjetra nga Struga, kanë sjellur për publikun shqiptar një këngë mbreslënëse, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaret Elita Reçi dhe Ramadan Krasniqi – Dani, të cilët kanë publikuar duetin “Zemërgur”.

Një interpretim i shkëlqyer, të cilin ju ftoj ta dëgjoni në vijim…

Loading...
loading...Loading…


loading…