Enca bëhet rezidente në Dubai: Kam punuar, mentaliteti i dobët do iu lërë të varfër!

Enca Haxhia, ka treguar gjithmonë se i pëlqen udhëtimet në vende të largëta dhe luksoze, teksa vitet e fundit shihet se e viziton shumë shpesh Dubain, ndërsa i referohet si shtëpi e dytë.

Këngëtarja që në çdo klip të këngës së saj është tejet provokuese me performancë erotike, ka njoftuar kohët e fundit se ka fituar zyrtarisht edhe shtetësinë e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Në një video të publikuar në InstaStory, ajo thotë se tashmë është banore rezidente e Dubait.

Loading...
loading...

Loading…


loading…