Fatime Fetai feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi ajo (FOTO)

 

Prokurorja publike Fatime Fetai, dje festoi ditëlindjen e saj duke mbushur 34 vite bashkë me familjen e saj dhe miqtë e ngushtë.

Kryeredaktori i TV 24, Ognjen Janevski, në profilin e tij në Facebook ka publikuar foto me Fatime Fetain, e cila për ditëlindjen e saj nga miqtë mori një tortë te bukur, shkruan Tetovanews, transmeton gazeta Koha.

Ajo ishte veshur me një fustan të shkurtër blu, ku dukej ne super forme.

Prokurorja Fetai gjithmone tërhqe vemendjen me stilin e saj klasik, por kesaj radhe ajo kishte vendosur te kap variant me te guximshem te modes,ngjyra pranvera dhe ka marre shume komplimente per dukejn e saj./ transmeton tetova1

Prezent ishte edhe Katica Janeva, e cila zgjodhi një fustan të zi të gjatë me një shtresë argjendi.

Fetai gjithmonë zgjedh copa nga moda e fundit dhe e di se si të duken të shkëlqyera. Në të vërtetë, secila nga botimet e saj deri më tani ka qenë e kësaj bote, elegante dhe tërheqëse, dhe këtë herë ishte.

Flokët e saj të njohura të zeza, tani mban një hairstyle të shkurtër, e cila goditet gjithashtu me gungat sezonale dhe të rrepta nga e cila ajo nuk heq dorë.


Loading...
loading...