Fatlum Zhuta, boksieri i njohur nga Struga ndeshet me meksikanin Valencia

Strugani Fatlum Zhuta i cili një kohë ishte i pathyer në Maqedoni duke fituar në shumë aktivitete dhe kampionate ndër to edhe Gongun e Artë,i cili tashmë karrierën e tij e vazhdon në Amerikë do ndeshet në Oregon-Usa transmeton Strugalajm.com.Ai ka njoftuar se ndeshjen e radhës do ta ketë më 20 Maj në Oregon kundër boksierit që vjen nga Meksika, Rafael Valencia.StrugaLajmStrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale, Sport

Loading...
loading...