FC Struga Trim Lum në barazim me Shkëndijën

Përfundoi takimi ndërmjet FC Struga Trim Lum dhe KF Shkendijës me rezultat të barabartë 1 me 1.

Vendasit kaluan të parët në avantazh me golin e Aleksandar Ristevskit, por Shkëndija barazoi në pjesën e dytë me golin e Besart Ibraimit.

Ndeshjen e ardhshme Struga do të kërkojë fitoren në Veles, ku do të përballet me Borecin.

In : Aktuale

Loading...
loading...