Fëmijët e rrahin babanë e tyre

Janë arrestuar dy burra pasi kanë rrahur babanë e tyre dhe me forcë e kanë qitur jashtë shtëpisë.

Ngjarja ka ndodhur më 28 korrik rreth orës 20:50 në Malishevë, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

Policia thotë se, “viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.StrugaLajmStrugaLajm

“Janë arrestuar dy të dyshuar, meshkuj shqiptarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht babanë e tyre dhe me forcë e kanë larguar nga shtëpia e tij”, thotë PK.StrugaLajm

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

In : Aktuale, Rajoni

Loading...
loading...