(FOTO) ‘XHENK’ KAPET MAT ME TË DASHURËN E RE

Aktori Alp Navruz, i njohur si “Xhenk” nga seriali “Mos ma lësho dorën”, është fotografuar së fundmi me të dashurën e tij.

Aktori ishte përpjekur gjatë kësaj kohe ta mbante lìdhjen të fshéhtë, por paparacët e kanë fotografuar teksa po bënte një shëtitje me një vajzë simpatike. Kur pa që po e fotografonin, Alp Navruz i tha të dashurës të largohej.

Ajo mbuloi fytyrën dhe u largua teksa kishte vendosur maskë dhe doreza. Shumë shpejt mediat turke kanë zbuluar edhe identitetin e vajzës krah “Xhenkut”.

Sipas mediave turke ajo është Miss Turqia 2009 Ebru Sam. Modelja me origjinë gjermano-turke thuhet se është e dashura e aktorit. Vetë Alp Navruz ka preferuar të mos i komentojë lajmet për jetën e tij private./RepublikaOn.com/

Loading...
loading...Loading…


loading…