Fronti Europian sonte në sheshin e Shkupit do të mbaj Tubim qendror

Fronti Europian sonte do të mbaj Tubimin Qendror në sheshin Maqedonia në Shkup.

Tubimi do të filloi nga ora 20:00 dhe për të njejtin është paralajmëruar spektakël i madh.StrugaLajm

Zëvendëskryeministri, Artan Grubi përmes disa postimeve në faqen e tij zyrtare në Facebook ka bërë thirrje tek të gjithë qytetarët që të bashkohen në tubim, dhe nga ai shesh të jehoi zëri i shqiptarëve. /TvKlan.mk

https://www.facebook.com/ArtanGrubi/videos/800815951969904

In : Aktuale

Loading...
loading...