Futbollisti i FC Struga Trim Lum në përfaqësuesen e Kosovës

🔴⚪ Talenti i Struga Trim Lum, Arlind Shabani së bashku me shokun e tij të skuadrës te përfaqësuesja U21 e Kosovës, Leonat Vitija

🔴⚪ Shpresat e Kosovës sot do të zhvillojnë ndeshjen e parë miqësore kundër Katarit në Doha.
🔴⚪ Neve si klub lojtarit tonë, Arlind Shabanit i urojmë shumë fat dhe suksese në këtë ndeshje, me shpresë se në fund Kosova do na gëzojë me fitore.

ForcaStrugaTrimLum❤🤍❤🤍

Loading...
loading...Loading…


loading…