Gjendet i varur një i ri në Strugë

Një ri është varur  në qytetin e Strugës mëson Strugalajm nga policia.I riu rreth të 20 është gjetur i varur në pemë në afërsi të plazhit.Nga policia konfirmojnë ngjarjen dhe informojnë se në orët në vazhdim do zbulohet identiteti dhe motivet e ngjarjes.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...