Gjendet i vdekur një person në Shkup

StrugaLajmStrugaLajm

MPB njofton se dje rreth orës 11:30 në SPB Shkup është raportuar se gruaja D.S.(67) nga Shkupi është gjetur e vdekur në një parking në zonën e Kisella Vodës në Shkup.StrugaLajm

Mjeku i Urgjencës Mjekësore ka konstatuar vdekjen pa shenja të dukshme dhune dhe me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për autopsi.

In : Aktuale

Loading...
loading...