Gjendet një vdekur në Ohër!

Një trup i pajetë i një 69 vjeçari nga Shkupi është gjendur nga fqinji në një kamp i cili ka lajmëruar policinë.

Ekipi i Ndihmës së shpejt ka shkuar në vendngjarje dhe ka konstatuar vdekjen.(Strugalajm.com)StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...