Grabitet në qendër të Ohrit, banka me kapital zviceran!

Një bank ( Silk Roud) në qendër të Ohrit është vjedhur sot.Sipas informacioneve paraprake jozyrtare ngjarja ka ndodhur para mesditës.Sic bëjnë të ditur dëshmitarët ocular tashmë policia dhe organet e tjera kanë shkuar në vendngjarje dhe po hetojnë rastin.Banka është me capital zviceran dhe prej disa viktesh ka shtrir aktivitetin edhe në Maqedoni.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...