Grabitet një banesë në Strugë,hajduti vodhi pistoletën,stolit e arit dhe para

Në Strugë në rrugën “JNA” në një apartament në pronësi të një 57-vjeçari nga Struga, autor të panjohur kanë  kryer vjedhjen e një  pistolete”CZ-99″ me dy korniza dhe 26 fishekë të kalibrit 9 mm  me leje shfrytëzimi.Sic informon MPB autori  i panjohur vodhi edhe bizhuteri ari si dhe para.(Strugalajm.com)

 

 StrugaLajm

 

In : Aktuale

Loading...
loading...