Hakmarrje “tetovarçe”, e len dashnorja i publikon foto në Facebook

Policia e Tetovës ka ngritur padi penale kundër personit F.I. (22) nga Tetova për shkak të dyshimeve të bazuara se ka kryer veprën penale “keqpërdorim të dhënave personale”, shkruan Gazeta Lajm. I pandehuri, pasi ka ndërpre lidhjen me M.M. (21) nga Tetova, ka krijuar dy profile të rrejshme në facebook dhe një profil në instagram në emër të ish të dashurës, ku ka vendosur fotografi të saj dhe komente të ndryshme, me qëllim që ta dëmtojë nderin dhe reputacionin e saj.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...