Han u takua me Ziadin Selën

Eurokomesari Johanes Han, gjatë vizitës së sotme në Maqedoni, pas takimit me kryeministrin Zoran Zaev dhe kabinetin qeveritar, me kryeparlamentarin e Maqedonisë, Talat Xhaferi, tani është në takim me Ziadin Selën, liderin e Aleancës për Shqiptarët njofton Portalb.mk.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...