Heroi nga Tetova që humbi jetën duke shpëtuar dy motrat në plazh!

Një nga personat i cili humbi jetën tragjikisht sot në plazhin e Zvërnecit është është 24-vjeҫari Benjamin Ferati, shqiptari nga Tetova e Maqedonisë.
24-vjeҫri, humbi jetën tragjikisht në përpjekje për të shpëtuar dy motrat Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë të Madhe, Vlorë dhe Xhoana Cani, 25 vjeçe, banuese në Tiranë, pasi këto të fundit po mbyteshin në det.
Benjamini mësohet se kishte shkuar në plazh së bashku me të dashurën e tij, por pushimet e tyre rezultuan tragjike, sepse Benjamini në përpjekje për të shpëtuar jetë, nuk arriti të dalë gjallë nga deti.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...