Horror në Prizren: 23 vjeçari goditet nga vetura dhe pastaj therret me thikë për vdekje

Një 23 vjeçar nga Prizreni ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve që ka marrë një sulm më thikë.

Derisa ai ka qenë në motoçikletë një veturë e ka goditur dhe më pas dy persona kanë dalë dhe me thikë e kanë sulmuar.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

“Policia ka marrë informatë për një sulm rreth orës 14 e 30 nga disa persona të dyshimtë. Policia ka kontaktuar me një dëshmitar që ka qenë bashkë me viktimën dhe ai ka treguar se viktima” tha ai.

Dy të dyshuarit janë ndaluar, ndërsa aktualisht policia është duke bastisur shtëpitë e tyre.

I riu që vdiq është nga qyteti i Prizrenit, i lindur më 1997.

Loading...
loading...Loading…


loading…