Humb jetën shqiptari në Itali

  • Nuk i ka mbijetuar plagëve punëtori shqiptar që u plagos rëndë ditën e hënë.

Emigranti shqiptar i identifikuar si Arjan Çekani, 40 vjeç ka humbur jetën në spital, ku ishte shtruar që prej incidentit në punë.Ngjarja e rëndë ndodhi në Bergamo, Itali.

Çekani u plagosur nga një hekur në kohën që punonte në ndërmarrje. Ai u dërguar me urgjencë në spital, por pas 5 ditësh ka humbur jetën.StrugaLajm

Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane, Arjan Çekani ishte i martuar dhe me dy fëmijëStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...