I shkon vet në banesë, pastaj e denoncon për përdhunim

Dje (1-qershor) në ora 22.00, 31-vjeçarja nga Tetova në SPB Tetovë ka denoncuar se, rreth orës 19 e 35 minuta, në banesë në rrugën ,,Vidoja Smilevski Bato” në Tetovë, ku e njëjta ka qenë e ftuar që të shkoj, 52-vjeçari Sh.D. nga Tetova, së pari e ka puthur dhe më pas ka filluar ta prek në pjesët intime ku edhe ka tentuar që ta detyroj të njëjtën të kryejnë mardhënje pa dëshirën e saj.

Personi i denoncuar, pas një kohe të shkurtë është privuar nga liria, dhe mbajtur në Stacionin policorë Tetovë, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...