Ja 7 shqiptarët në përfaqësuesen e Maqedonisë në futboll

Trajneri i përfaqësueses së Maqedonisë, Bllagoja Milevski shpalli listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Maltës,

në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Europian.StrugaLajm

Në 11-tëshen e përfaqësuese së Maqedonisë do të jenë edhe 7 shqiptar, respektivisht, Visar Musliu, Ezgjan Aliovski, Egzon Bejtullai, Enis Bardhi, Arijan Ademi, Agon Elezi dhe Valon Etemi.
Loading…


loading…