Ja sa joshëse duket sonte Marina Vjollca (Foto)

Marina Vjollca është një nga prezantueset më të dashura të publikut shqiptar. Gjithashtu ajo konsiderohet edhe si nga femrat më të bukura të show bizi.

Marinën tani po e shohim çdo të dielë përmes emisionit të saj më të ri “C’est la vie”, emision ky tejet argëtues dhe mjaftë i ndjekur. Por gjithmonë ajo që bie në sy është vet Marina. Edhe sonte ajo do të shkëlqej me dukjen e saj, imazh të cilin e ka postuar vet prezantuesja në rrjetin e saj social Instagram.

StrugaLajm
Loading…


loading…