Ja si ka ndodhur incidenti tragjikë në Shkup

Një tragjedi tjetër ka ndodhur në Shkup. Sërish një vrasje brenda familjes, kësaj radhe në rrugën “Hoshimin” në Butel të Shkupit. Gjyshi i identifikuar me inicialet P. T., i lindur në vitn 1933, ka shtënë me pistoletë në bashkëshorten e tij Pavlinën. Më pas ka shtënë edhe ndaj edhe ndaj vajzës së tij L. T. dhe ndaj nipit të tij, i cili ka vdekur nga plagët e marra. Bashkëshortja e tij P.T dhe vajza L.T. për momentin janë në spital të plagosura rëndë. Raportohet se më pas vrasësi ka bërë vetëvrasje. /SHENJA/

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...