Joshua pas fitores :Dua ta falënderoj Zotin, Dua të them Bismilah!

Entony Xoshua ka falenderuar Zotin pas triumfit ndaj Endy Ruiz për titujt e peshave të rënda.

“Para së gjithash, dua ta falënderoj Zotin. Dua të them Bismilah!”, ka thënë fillimisht Xhoshua pas meçit.

Britaniku gjithashtu ka shprehur respekt për Ruiz dhe familjen e tij,

“Kam shumë respekt për Andy Ruizin dhe familjen e tij”, ka thënë më tej Xhoshua.

Loading...
loading...Loading…


loading…