Kapet duke tymosur drogë në Kalishtë,paditet 25 vjeçari nga Misleshova-Strugë

Policia e Strugës ngriti kallëzim penal kundër J.A (25) nga Misleshova-Strugë, për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës “Prodhimit dhe tregtim të paautorizuar të narkotikëve, substancave psikotrope”. Më 12.04.2019, përpara një hoteli në fshatin Kalishtë, zyrtarët e policisë kontrolluan të dyshuarin, ku i gjetën dhe sekuestruan marijuanë, njofton Ministria e Brendshme.(Strugalajm.com)

Loading...
loading...Loading…


loading…