Kapet hajduti që grabiti sot postën e Ohrit

Policia e Ohrit arrestoi një person të dyshuar për kryerjen e grabitjes që ndodhi një orë më parë në zyrën e degës së Postës së Maqedonisë pranë “Ohridska Banka”si dhe një Mini Market, njofton zëdhënësi i SPB-Ohër, Stefan Dimovski transmeton Strugalajm.

Hetuesit po punojnë për të hedhur dritë mbi çështjen.

Policia pritet të sigurojë më shumë detaje në lidhje me këtë incident .

Loading...
loading...Loading…


loading…