Kapet me heroinë,policia e padit struganin

Zyra për Kriminalitet në policinë e Strugës ka ngritur padi penale ndaj një 34 vjeçari nga Struga sepse dyshohet për veprën “prodhim të paautorizuar të substancave narkotike”.Të dyshuarit gjatë një kontrolli policor i’u sekuestruan 0,84 gram heroinë si dhe 10 ampula “Diazepam”informojnë nga MPB-ja.(Strugalajm.com)StrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale, Struge

Loading...
loading...