Kapet me të “bardhë” 24 vjeçari në Ohër

Mbrëmë në orën 01:00 në afërsi të një objekti hoteliere në Ohër, zyrtarë policorë nga SPB- Ohër kanë privuar nga liria një 24-vjeçar nga Ohri. Atij i është gjetur dhe konfiskuar një lëndë pluhuri e bardhë. Pas dokumentimit të rastit, do të dorëzohet një parashtresë përkatëse. – njofton MPB.

StrugaLajm
Loading…


loading…