Katër deputetë rezultojnë pozitiv me Covid-19

Katër deputetë të Kuvendit të Kosovës kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Ata janë në radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, të cilët janë identifikuar si Arben Gashi, Kujtim Shala, Haxhi Avdyli dhe Visar Hoti.

Kujtim Shala doli pozitiv me koronavirus para pesë ditësh, shkruan Gazeta Express.StrugaLajmStrugaLajm

StrugaLajm

Ndërsa Visar Hoti dhe Haxhi Avdyli kanë dalë pozitiv sot.

In : Aktuale

Loading...
loading...