Krisi pushkën ndaj qenve, procedohet strugani

Më datë 11.02.2024 në stacionin policor të Strugës është intervistuar N.B.(22) nga fshati Lukovë të Strugës, i cili paraprakisht është raportuar se ka shtënë disa plumba nga një pushkë gjuetie në drejtim të qenve që ndodheshin para shtëpisë së I. B. (71) nga i njëjti fshat. Nga N.B. është marrë pushka e gjuetisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë raporti përkatës.

In : Aktuale

Loading...
loading...